ПРО НАС

Медоптика - інтернет магазин окулярів. У нашому інтернет магазині представлені сертифіковані якісні товари. Ми пропонуємо окуляри для зору, іміджеві, а також окуляри, які будуть оберігати Ваш зір. У нашому інтернет магазині Медоптика Ви маєте змогу придбати окуляри для роботи за комп'ютером, окуляри для водіїв, окуляри тренажери (для тренування м'язів ока), сонцезахисні окуляри, замовити окуляри для зору за рецептом, в тому числі з астигматикою, або придбати готові окуляри.

Інтернет магазин Медоптика створений спеціально для наших покупців, а саме, щоб бути зручним у користуванні. Ви можете замовити окуляри з будь-якої точки України, не виходячи з дому чи офісу. Наші кур'єри із задоволенням доставлять Вам замовлений товар в будь-яку точку України. Для більш точного замовлення рекомендуємо нашим покупцям відправляти на пошту скан копію рецепту від лікаря.

Вся наша продукція сертифікована і відповідає європейським стандартам якості. Ми рекомендуємо своїм покупцям обирати окуляри під замовлення, так як в даному випадку використовується більш якісна лінза та оправа. Лінзи представлені такими країнами-виробниками як Німеччина та Південна Корея.

Ви не купуєте кота в мішку, так як повна оплата здійснюється готівкою кур'єру. При виготовленні окулярів на замовлення необхідна передплата в розмірі 50% від суми замовлення. Це необхідно для того, щоб ми змогли виточити на спеціальному обладнанні під Вас лінзи. Здійснюючи індивідуальне замовлення, для більш точного виготовлення окулярів необхідно надати скан копію рецепту від лікаря. Здійснюючи індивідуальний замовлення без рецепта, Ви підтверджуєте і берете відповідальність на себе за виготовлені окуляри. В даному випадку при дискомфорті, якщо це не брак лінз, а помилка при замовленні, окуляри обміну та поверненню не підлягають.

На всю нашу продукцію надається гарантія!

Ми маємо 6 салонів оптики по Києву

Також Ви можете замовити доставку

По Києву

При заказе от 800 грн. доставка по Киеву бесплатная!
До 795 грн. стоимость доставки составляет 50 грн.

Час доставки товару:

в робочі дні з 10:00 до 20:00,
в суботу з 10:00 до 19:00,
неділю з 10:00 до 17:00.

Готові окуляри кур'єром доставляються на наступний день. Окуляри на замовлення або з лінзами blue blocker виготовляються протягом 2-3 робочих днів.

Наші продавці-консультанти зв'яжуться з Вами для уточнення замовлення та узгодження часу і місця доставки.

По Україні

По Україні доставка окулярів здійснюється Новою Поштою. Вартість доставки по тарифам Нової пошти.

БЛОГ

Українська